KATEGORİLER

Renk

KIRMIZI (1)
SARI (1)
KAHVERENGİ (1)

Numara

35 (219)
36 (220)
37 (220)
38 (220)
39 (220)
40 (220)
41 (219)
Deneme
Toplam 220 ürün bulunmaktadır.

Kadın Topuklu Ayakkabı Modellerinde İndirim Günleri | Aynı Gün Kargo!

Kadın Topuklu Ayakkabı Modellerinde İndirim Günleri | Aynı Gün Kargo!

Topuklu ayakkabı bir trend olmaktan öte kadınlar için bir yaşam tarzıdır, biz bunu bilerek dünya modasını takip ediyor ve düna genelinde en trend topuklu ayakkabıları makul fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Kadın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Özellikle Türkiye'de kadın topuklu ayakkabı trendi içerisinde kalın topuklu ayakkabı ve kısa topuklu ayakkabı modelleri popüler. Özel günler ve davetlerde, hatta günlük yaşam stilinize ve ofis giyim tarzına uygun çok sayıda modelimizle kendi tarzınızı hayatınızın istediğiniz alanında yansıtabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabıda asla eskimeyen trendler

Topuk boyu, topuk kalınlığı gibi özellikler tercihe göre değişebiliyor. Değişmeyen ise dünyanın her yerinde kadınlar tarafından tercih edilen renk seçenekleri. En çok tercih edilen topuklu ayakkabı modelleri arasında siyah topuklu ayakkabı modellerinin hem ülkemizde hem de dünya genelinde favori renk olduğunu sanırım herkes biliyor. Siyah topuklu ayakkabı seçeneğini takip eden renkler ise; Beyaz, Krem, taba, kırmızı, lacivert, pudra ve turuncu renkler.

2019 Kadın Topuklu Ayakkabı Modelleri & Trendleri

2019 yazını yeni bitrdik, tatiller de bitip özellikle ofis kadınlarının vazgeçilmezi topuklu ayakkabı sezonu açıldı. 2019 kadın topuklu ayakkabı modelleri ve trendlerini merak edenler Binbon.com'da aradığını buluyor. 

Bu yıl moda evleri tekerleği yeniden icat etmediler, geçmiş yıllarda kadınların hem ofiste hem de sokak modasında tercih ettiği topuklu ayakkabı modellerinin üzerinde küçük dokunuşlarla yeni modellerini tasarladıklarını gözlemliyoruz. Daha fazla uzatmadan bu yılın en moda topuklu ayakkabı trendleri neler görelim.

Orta Yükseklikte Topuk ve İnce Şeritli Topuklu Ayakkabılar

Kızlar bu sene bu modellerden bir çift almanız gerekecek çünkü bu tarz geçen sene Jackquemus ve Rejina Pyo defilelerinde pistlerdeydi ve bu sezon ZARA ve BY FAR gibi popüler markalar da üretince özellikle ABD'de her yerde çok popüler oldu. Hem özel günler ve davetler de hem de orta yükseklikteki topuğu sayesinde sokak tarzına uygunluğu muhteşem, bu moda yakında Türkiye'yi de vurmuş olacak.

Astarlı Kışlık Topuklu Bot ve Ayakkabılar

Sonbahar/Kış sezonu geldiğinde hepimiz ayağımızı sıcacık tutacak kürk astarlı topuklu bot ve ayakkabıları tercih etmeyi seviyoruz. Bu yıl hem diz üstü hem de diz altı modellerde topuk boyları pek değişmedi ama kesin stilleri ve hatlarda belirgin değişiklikler var. Havalar soğumaya başladığında en sevdiğiniz UGG botları giymeye ara verip bu modelleri denemek isteyebilirsiniz.

Tüylü Topuklu Ayakkabı Modelleri

Tüylü Topuklu Ayakkabıları Valentino, Prabal Gurung ve Simone Rocha gibi tasarımcılar defilelerinde sergilediler ve inanılmaz beğenildi. Bazı modellerde ayakkabının topuk kısmına tüy eklenirken, bazı modellerde tokanın ya da ayakkabı kayışının olduğu bölgeye tüy ekleniyor, seçenek çok hepsi de çok güzel görünüyor.

Nakış İşlemeli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Karmaşık görünen nakış işlemeli modelleri bu yıl Michael Kors'un defilesinde gördük, bu nakış işleme parçalı modelleri botlarda bu kış daha çok göreceksiniz.