Çağrı Merkezi: 0 850 302 2116

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK:
Binbon.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacyla bazı kişisell bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Binbon.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmalar, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postalarn iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Binbon.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Binbon.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimat olmaksızın, üçüncü şahslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Binbon.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanım sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Binbon.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacyla Binbon.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasnın bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca Binbon.com'da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Ödeme sayfasında istenilen kredi kart bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Binbon.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Binbon.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçeklemesi sağlanmaktadır. Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla Binbon.com,


Çalışma Saatleri;
Hafta içi : 09.00-18.00 arası
Cumartesi : 09.00-13.00 arası 

Her türlü sorunuz için: info@Binbon.com veya 0850 302 2116 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.