Bonus Maximum Axess Cardfinans Kapıda Kredi Kartıyla Taksitli Ödeme!
150TL üstü alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Üstelik siparişiniz 24 saatte kargoda!

Bu Yılın En Şık 5 cm Topuk Ayakkabı Modelleri

En Şık 5 cm Topuk Ayakkabı Modelleri

2019-2020 sonbahar kış ayakkabı koleksiyonu hazırlanmaya başladı. Sezonun en trend tasarımları arasında elbette ki topuklu ayakkabılar da yer alıyor. En şık 5 cm topuk ayakkabı modelleri arasında hem çalışma ve sokak kullanımı için ideal ürünleri bulabilir hem de rahatlığı ve şıklığı aynı anda sağlayabilirsiniz.

Kadınlar için ayakkabı seçimi önemlidir. Konforlu aynı zamanda şık görünüme sahip ayakkabılarla hem gündelik yaşamda hem de abiye kıyafetlerin altında çok daha başarılı bir görüntü elde edilebilmektedir. Bu nedenle hem rahatlığı hem de şıklığı sağlayabilecek yüksek olmayan topuklarla daha uzun süre rahat zaman geçirebilirsiniz. Bu nedenle en şık 5 cm topuk ayakkabı modelleri sizler için de uygun olacaktır. Hem dolgu topuklar da hem de stiletto tarzı ayakkabılar da ince topuklarla rahat edebilmeniz topuk boyunun kısa olması ile mümkün hale gelir.

Mantar Topuk Ayakkabı Modelleri

Kalın tabanlar sayesinde ön ve arka bölümde ayağın seviyesi aynı oranda olmaktadır. Bu da vücudun rahatlamasını sağlar. Özellikle ortopedik tabanlara sahip olan mantar topuklu ayakkabılar kadınların en çok sevdiği tasarımlar arasında yer alıyor. Hem şık hem de zarif bir görüntüye sahip olması özellikle de yaz aylarında kadınların bu tarz ayakkabıları tercih etmesini sağlıyor. Kış aylarında ise çizme ve bot modellerinde mantar topuklar yine en çok tercih edilen tasarımlar arasında yerini alıyor.

2019-2020 ayakkabı modasını incelediğimizde karşımıza 5 cm topuk ayakkabı modelleri arasında mantar topuklar, kedi topuk ayakkabılar, topuklu ayakkabılar gelmektedir. ahşap topuklara sahip lita topuk ayakkabılar pek çok kadına hem sağlam hem de tok bir görüntü oluşturmaktadır. Bunlar dışında yüksek topuklardan hoşlanan kadınlar için apartman topuk ayakkabı modelleri pek çok tasarım ve modelde karşımıza çıkıyor.

Kedi Topuk Ayakkabı Modelleri

Topuk yüksekliği 5 cm’den daha kısa olan ince sivri topuklu ayakkabılara kedi topuk ayakkabı denilmektedir. Kedi topuk ayakkabı modellerinde genellikle karşımıza rugan stiletto tarzı ayakkabılar ve terlikler gelmektedir. kedi topuklar en şık 5 cm topuk ayakkabı modelleri arasında yer alıyor ve şıklığınıza şıklık katıyor. 2019-2020 sezonda hem çizme hem de ayakkabı modellerinde bu tarz topuklar pek çok kadının tercihi oluyor. Kedi topuk ayakkabı modelleri, topuklu ve topuksuz ayakkabı modelleri için sezonun trendleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece kombininizi tamamlayan en özel parçalar ile sezonun en şık ve zarif kadını sizler olabilirsiniz.

Blog Kategori