KATEGORİLER

Renk

SİYAH (1)
BORDO (1)

Kumaş Türü

Pamuk (1)

Numara

35 (86)
36 (86)
37 (86)
38 (86)
39 (86)
40 (86)
41 (86)
Deneme
Toplam 87 ürün bulunmaktadır.

Babet Ayakkabı Modelleri | Deri ve Bağcıklı Babet Modelleri

Babet Ayakkabı Modelleri | Deri ve Bağcıklı Babet Modelleri

Babet artık kadınların gündelik hayatında en çok tercih ettiği ayakkabı modeli. Cıvıl cıvıl renkler, ister sade renkler, ister şirin mi şirin modelleriyle çok güzeller.

Babet Ayakkabı Modelleri

Geçmişten günümüze her ayakkabı modelinin bir çıkış öyküsü olduğu gibi babet ayakkabı modelleri için de aynı durum geçerli.

Araştırmalara göre insan oğlunun kullandığı sandalet ile birlikte en eski ve ilkel ayakkabı tarzıdır. Özellikle tarih 17. ve 20. yüzyıllara geldiğinde zengin ve statü sahibi kişiler topuklu ayakkabı giyiyor ve kendilerinden statü olarak aşağıda gördükleri halka ise topuklu ayakkabı giyme izni vermiyorlardı. Bu zorlamalardan yıllar sonra babet ayakkabı her statüden kadının en vazgeçilmez modeli olmayı başarması ise harika! 

Geçmişte olduğu gibi babet, deri babet ayakkabı modelleri en tercih edilen modellerin başında geliyor. Özellikle son yıllarda bağcıklı babet modelleri üretimi ise çok büyük beğeni kazandı ve popülerliğini artırıyor.

En beğenilen renklerde ise siyah babet ayakkabı ve lacivert babet ayakkabılar olurken, krem, beyaz, pudra ve kırmızı rugan babet modelleri de çok ilgi çekiyor.